Lissab319

lissab319
Movie Buff - 108 Film Ratings
Member Since: 17 Oct 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 31% Bruce Almighty (2003) - Rated 01 Nov 2014
81 53% Dracula (1992) - Rated 01 Nov 2014
85 75% High Crimes (2002) - Rated 01 Nov 2014
85 75% Gone Baby Gone (2007) - Rated 18 Oct 2014
83 65% The Wedding Planner (2001) - Rated 18 Oct 2014
85 75% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 18 Oct 2014
81 53% Pearl Harbor (2001) - Rated 18 Oct 2014
83 65% Panic Room (2002) - Rated 18 Oct 2014
70 24% Signs (2002) - Rated 18 Oct 2014
72 28% Winter's Bone (2010) - Rated 18 Oct 2014