Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Litigator

Cinema Addict - 1371 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2012

Location: Slough, UK

more Recent Ratings
30 9% The Road Warrior (1981) - Jan 05, 2020
40 20% Manchester by the Sea (2016) - Jan 04, 2020
50 37% Mad Max (1979) - Jan 03, 2020
70 75% Ex Machina (2015) - Jan 02, 2020
80 89% Room (2015) - Jan 01, 2020
50 37% Youth (2015) - Dec 31, 2019
80 89% The Martian (2015) - Dec 30, 2019
30 9% The Hateful Eight (2015) - Dec 29, 2019
40 20% The Revenant (2015) - Dec 28, 2019
60 57% Spotlight (2015) - Dec 27, 2019