Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
Little-Fleck

Cinema Addict - 1365 Film Ratings

Member Since: Jan 2, 2018

Location: UK

Age: 32

Gender: Male

Bio: Favourite actors: 7+ films
Favourite directors & writers: 5+ films
more Recent Ratings
Check out Little-Fleck's...
74 74% I Saw the Devil (2010) - Oct 25, 2020
72 69% Eyes Without a Face (1960) - Oct 24, 2020
46 21% The Long Good Friday (1980) - Oct 22, 2020
75 75% Heavy Trip (2018) - Oct 21, 2020
90 97% Metalhead (2013) - Oct 19, 2020
83 91% Cure (1997) - Oct 16, 2020
72 69% Lolita (1962) - Oct 12, 2020
71 66% The Silent Partner (1978) - Oct 11, 2020
87 94% The Burmese Harp (1956) - Oct 06, 2020
83 91% Brute Force (1947) - Oct 04, 2020