Liz

liz
Movie Buff - 289 Film Ratings
Member Since: 27 May 2013
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 80% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 31 Mar 2014
78 92% The Notebook (2004) - Rated 25 Jan 2014
72 85% Frozen (2013) - Rated 25 Jan 2014
68 70% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 22 Jan 2014
58 39% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 22 Jan 2014
72 85% Gravity (2013) - Rated 22 Jan 2014
30 4% American Psycho (2000) - Rated 22 Jan 2014
65 62% Prisoners (2013) - Rated 22 Jan 2014
70 80% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 22 Jan 2014
55 32% Rocky (1976) - Rated 27 Aug 2013