Ljc

ljc
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 14 Sep 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 67% The Snowman (1982) - Rated 15 Sep 2012
60 15% The American (2010) - Rated 15 Sep 2012
70 18% Burn After Reading (2008) - Rated 15 Sep 2012
75 22% The Social Network (2010) - Rated 15 Sep 2012
90 67% There Will Be Blood (2007) - Rated 15 Sep 2012
95 86% Seabiscuit (2003) - Rated 15 Sep 2012
90 67% Adaptation. (2002) - Rated 15 Sep 2012
85 46% Unfaithful (2002) - Rated 15 Sep 2012
95 86% Chocolat (2000) - Rated 15 Sep 2012
90 67% Titanic (1997) - Rated 15 Sep 2012