Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LkSulo

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Oct 15, 2018

more Recent Ratings
84 64% The Rock (1996) - Oct 15, 2018
85 73% Babe (1995) - Oct 15, 2018
80 39% Christmas Vacation (1989) - Oct 15, 2018
73 7% Batman Returns (1992) - Oct 15, 2018
84 64% Rocky II (1979) - Oct 15, 2018
80 39% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Oct 15, 2018
76 15% Dracula (1992) - Oct 15, 2018
83 54% Gremlins (1984) - Oct 15, 2018
71 4% All the President's Men (1976) - Oct 15, 2018
84 64% The Cable Guy (1996) - Oct 15, 2018