LoesjeK

loesjek
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2014
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 0% Certain Women (2016) - Rated 06 Jan 2018
70 11% Hjartasteinn (2016) - Rated 06 Jan 2018
90 82% The Big Sick (2017) - Rated 06 Jan 2018
55 6% Little Men (2016) - Rated 28 May 2017
90 82% The Salesman (2016) - Rated 23 Jan 2017
85 54% Bridget Jones's Baby (2016) - Rated 22 Jan 2017
85 54% Nocturnal Animals (2016) - Rated 22 Jan 2017
55 6% Broken Flowers (2005) - Rated 22 Jan 2017
90 82% Lion (2016) - Rated 22 Jan 2017
80 30% Manchester by the Sea (2016) - Rated 22 Jan 2017