Logosuz

logosuz
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 23 Nov 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Bişesiz

more Recent Ratings

40 2% Birdman (2014) - Rated 23 Nov 2017
85 55% The Machinist (2004) - Rated 23 Nov 2017
90 80% About Elly (2009) - Rated 23 Nov 2017
90 80% District 9 (2009) - Rated 23 Nov 2017
65 11% The Ghost Writer (2010) - Rated 23 Nov 2017
75 25% Shakespeare in Love (1998) - Rated 23 Nov 2017
75 25% Mr. Nobody (2009) - Rated 23 Nov 2017
90 80% The Life of David Gale (2003) - Rated 23 Nov 2017
50 6% There's Something About Mary (1998) - Rated 23 Nov 2017
75 25% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 23 Nov 2017