Lolo200424

lolo200424
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 30 Jan 2022
Location: london, london, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71 77% Euphoria (2019) - Rated 31 Jan 2022
72 79% The Shining (1980) - Rated 31 Jan 2022
79 95% 12 Angry Men (1957) - Rated 31 Jan 2022
77 92% Dawn of the Dead (1978) - Rated 30 Jan 2022
70 66% Die Hard: With a Vengeance (1995) - Rated 30 Jan 2022
70 66% Ghostbusters (1984) - Rated 30 Jan 2022
67 51% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 30 Jan 2022
60 31% Friends (1994) - Rated 30 Jan 2022
65 42% Black Swan (2010) - Rated 30 Jan 2022
72 79% Spirited Away (2001) - Rated 30 Jan 2022