Lonerseeker

lonerseeker
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 26 Aug 2020
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

0% Suicide Squad (2016) - Rated 26 Aug 2020
57 25% Lady Bird (2017) - Rated 26 Aug 2020
27 8% The Last Airbender (2010) - Rated 26 Aug 2020
93 94% The Hateful Eight (2015) - Rated 26 Aug 2020
58 26% Fury (2014) - Rated 26 Aug 2020
84 76% The Matrix (1999) - Rated 26 Aug 2020
86 82% Un homme qui dort (1974) - Rated 26 Aug 2020
63 31% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 26 Aug 2020
64 32% Birdman (2014) - Rated 26 Aug 2020
60 29% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 26 Aug 2020