We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings
Loom

Film Freak - 520 Film Ratings

Member Since: Sep 6, 2015

Location: Germany

more Recent Ratings
85 55% Rounders (1998) - Sep 06, 2015
99 94% Kingdom of Heaven (2005) - Sep 06, 2015
80 39% Argo (2012) - Sep 06, 2015
99 94% Gone Girl (2014) - Sep 06, 2015
90 70% Top Gun (1986) - Sep 06, 2015
85 55% Born on the Fourth of July (1989) - Sep 06, 2015
90 70% Days of Thunder (1990) - Sep 06, 2015
95 82% A Few Good Men (1992) - Sep 06, 2015
90 70% The Firm (1993) - Sep 06, 2015
95 82% The Last Samurai (2003) - Sep 06, 2015