Lopen

lopen
Movie Buff - 482 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

39 42% The Stepford Wives (1975) - Rated 20 Jan 2018
12 8% Now You See Me 2 (2016) - Rated 01 Apr 2017
44 49% Nine Lives (2016) - Rated 01 Apr 2017
24 19% Terminator Genisys (2015) - Rated 01 Apr 2017
72 84% Keanu (2016) - Rated 01 Apr 2017
98 99% Captain America: Civil War (2016) - Rated 01 Apr 2017
12 8% Abraham Lincoln vs. Zombies (2012) - Rated 02 Mar 2015
24 19% Ender's Game (2013) - Rated 02 Mar 2015
31 31% Dangerous Minds (1995) - Rated 29 Jan 2015
36 39% The Burbs (1989) - Rated 29 Jan 2015