LordCrow_8

lordcrow8
Film Freak - 656 Film Ratings
Member Since: 09 Dec 2015
Location: Chile
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I was early exposed to the beautiful art of cinema, and i really want to share conversations with other guys with the same vice, the cinema

more Recent Ratings

93 73% The Exorcist (1973) - Rated 16 Jun 2016
84 45% My Sister's Keeper (2009) - Rated 16 Jun 2016
86 50% Straw Dogs (1971) - Rated 16 Jun 2016
93 73% The Little Mermaid (1989) - Rated 16 Jun 2016
42 12% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 16 Jun 2016
84 45% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 16 Jun 2016
83 43% Don Jon (2013) - Rated 16 Jun 2016
93 73% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 16 Jun 2016
85 47% Elysium (2013) - Rated 16 Jun 2016
31 8% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 16 Jun 2016