LordGonk

lordgonk
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 75% Pleasantville (1998) - Rated 07 Oct 2012
92 79% Trainspotting (1996) - Rated 26 Aug 2012
70 16% Brave (2012) - Rated 26 Aug 2012
85 65% Hugo (2011) - Rated 26 Aug 2012
85 65% The Avengers (2012) - Rated 26 Aug 2012
96 91% Groundhog Day (1993) - Rated 26 Aug 2012
97 93% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 26 Aug 2012
71 22% Kung Pow: Enter the Fist (2002) - Rated 26 Aug 2012
98 95% Being John Malkovich (1999) - Rated 26 Aug 2012
100 99% Life Is Beautiful (1997) - Rated 26 Aug 2012
"It builds some of the strongest attachments to characters you will ever have."