LordPhimosis

lordphimosis
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2014
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 84% Taxi Driver (1976) - Rated 07 Jun 2014
10 6% Lost in Space (1998) - Rated 07 Jun 2014
88 70% Being John Malkovich (1999) - Rated 07 Jun 2014
10 6% Transformers (2007) - Rated 07 Jun 2014
10 6% Troy (2004) - Rated 07 Jun 2014
70 37% American Psycho (2000) - Rated 07 Jun 2014
88 70% Starship Troopers (1997) - Rated 07 Jun 2014
32 24% Batman Returns (1992) - Rated 07 Jun 2014
33 25% Van Helsing (2004) - Rated 07 Jun 2014
76 46% Mars Attacks! (1996) - Rated 07 Jun 2014