Lord Melkor

lord_melkor
Flick Fan - 27 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 94% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 09 Mar 2018
87 59% Dunkirk (2017) - Rated 09 Mar 2018
87 59% Blade Runner (1982) - Rated 09 Mar 2018
45 5% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 09 Mar 2018
91 83% Pulp Fiction (1994) - Rated 09 Mar 2018
96 90% Watchmen (2009) - Rated 09 Mar 2018
86 50% Birdman (2014) - Rated 09 Mar 2018
83 35% La La Land (2016) - Rated 09 Mar 2018
79 24% Wonder Woman (2017) - Rated 09 Mar 2018
85 46% Justice League (2017) - Rated 09 Mar 2018