Lord Seo

lord_seo
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2012
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 27% Con Air (1997) - Rated 02 Dec 2012
60 12% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 02 Dec 2012
62 14% Watchmen (2009) - Rated 02 Dec 2012
72 23% Equilibrium (2002) - Rated 02 Dec 2012
79 33% American History X (1998) - Rated 02 Dec 2012
86 52% The Last King of Scotland (2006) - Rated 02 Dec 2012
80 37% Face/Off (1997) - Rated 02 Dec 2012
12 2% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 02 Dec 2012
28 4% Wild Wild West (1999) - Rated 02 Dec 2012
77 31% Sin City (2005) - Rated 02 Dec 2012