LostSoul82

lostsoul82
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2015
Location: Coimbra, Coimbra, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Vegetarian, goth, motorcyclist, gamer.

more Recent Ratings

72 14% Dead Alive (1992) - Rated 31 Aug 2015
70 10% Bad Taste (1987) - Rated 31 Aug 2015
59 6% Batman Begins (2005) - Rated 31 Aug 2015
50 2% The Matrix (1999) - Rated 31 Aug 2015
80 22% The Machinist (2004) - Rated 31 Aug 2015
90 66% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 31 Aug 2015
89 52% Ninja Scroll (1993) - Rated 31 Aug 2015
88 43% The Elephant Man (1980) - Rated 31 Aug 2015
92 87% American History X (1998) - Rated 31 Aug 2015
90 66% Snatch (2000) - Rated 31 Aug 2015