Lostinks

lostinks
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 02 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 40% Kung Fu Panda (2008) - Rated 03 Jun 2015
55 57% I Now Pronounce You Chuck and Larry (2007) - Rated 03 Jun 2015
75 93% Clueless (1995) - Rated 03 Jun 2015
45 26% The Pacifier (2005) - Rated 03 Jun 2015
60 72% Look Who's Talking (1989) - Rated 03 Jun 2015
60 72% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 03 Jun 2015
25 2% Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Rated 03 Jun 2015
30 5% Born on the Fourth of July (1989) - Rated 03 Jun 2015
50 40% Phone Booth (2003) - Rated 03 Jun 2015
85 98% Twilight (2008) - Rated 03 Jun 2015