Lotusbloom

lotusbloom
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2018
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love good movies

more Recent Ratings

90 85% What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 07 Jan 2018
59 55% The Village (2004) - Rated 07 Jan 2018
90 85% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 07 Jan 2018
89 77% The Walk (2015) - Rated 07 Jan 2018
99 93% Contact (1997) - Rated 07 Jan 2018
100 99% The Bridges of Madison County (1995) - Rated 07 Jan 2018
89 77% The Edge (1997) - Rated 07 Jan 2018
99 93% Out of Africa (1985) - Rated 07 Jan 2018
69 64% 300 (2007) - Rated 07 Jan 2018
59 55% Rebecca (1940) - Rated 07 Jan 2018