Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LouisMcleese

Movie Buff - 130 Film Ratings

Member Since: Apr 19, 2018

Location: UK

more Recent Ratings
Check out LouisMcleese's...
99 93% Vai e Vem (2003) - Oct 02, 2018
75 31% The Trial of Joan of Arc (1962) - Apr 20, 2018
98 87% Quatre nuits d'un rêveur (1971) - Apr 20, 2018
98 87% Lancelot du Lac (1974) - Apr 20, 2018
98 87% La Jetée (1962) - Apr 20, 2018
98 87% The Turin Horse (2011) - Apr 20, 2018
100 98% The Mirror (1975) - Apr 19, 2018
97 82% The Ascent (1977) - Apr 19, 2018
100 98% A Moment of Innocence (1996) - Apr 19, 2018
79 35% Days of Heaven (1978) - Apr 19, 2018