Louplarsen

louplarsen
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2021
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 55% Gattaca (1997) - Rated 18 Jun 2021
85 42% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 18 Jun 2021
95 98% The Godfather (1972) - Rated 18 Jun 2021
75 20% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Jun 2021
90 77% Cinema Paradiso (1988) - Rated 18 Jun 2021
30 0% Austin Powers in Goldmember (2002) - Rated 18 Jun 2021
75 20% Skyfall (2012) - Rated 18 Jun 2021
90 77% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 18 Jun 2021
88 55% Arrival (2016) - Rated 18 Jun 2021
75 20% The Devil's Advocate (1997) - Rated 18 Jun 2021