Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
LqaAz7

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Oct 23, 2018

more Recent Ratings
100 96% Searching (2018) - Oct 23, 2018
80 60% Marwencol (2010) - Oct 23, 2018
70 32% The Transporter 2 (2005) - Oct 23, 2018
80 60% Gone in 60 Seconds (2000) - Oct 23, 2018
80 60% L.A. Confidential (1997) - Oct 23, 2018
90 85% The Shawshank Redemption (1994) - Oct 23, 2018
60 10% 2012 (2009) - Oct 23, 2018
60 10% Ocean's Thirteen (2007) - Oct 23, 2018
80 60% Liar Liar (1997) - Oct 23, 2018
70 32% School of Rock (2003) - Oct 23, 2018