Lrampin

lrampin
Movie Buff - 353 Film Ratings
Member Since: 03 Feb 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 61% Police Academy 6: City Under Siege (1989) - Rated 17 Jun 2015
88 83% Jerry Maguire (1996) - Rated 17 Jun 2015
67 30% D3: The Mighty Ducks (1996) - Rated 17 Jun 2015
88 83% Caddyshack (1980) - Rated 17 Jun 2015
67 30% Shaolin Soccer (2001) - Rated 17 Jun 2015
87 79% Rain Man (1988) - Rated 17 Jun 2015
78 61% Ali (2001) - Rated 17 Jun 2015
95 94% Shutter Island (2010) - Rated 17 Jun 2015
78 61% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 17 Jun 2015
89 86% Office Space (1999) - Rated 17 Jun 2015