LucasPayne

lucaspayne
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 25 Nov 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 44% Nausicaä of the Valley of the Wind (1984) - Rated 13 Dec 2021
90 76% The Lighthouse (2019) - Rated 30 Nov 2021
75 32% Krampus (2015) - Rated 30 Nov 2021
65 12% Hellboy (2019) - Rated 30 Nov 2021
95 88% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 30 Nov 2021
50 2% Bright (2017) - Rated 30 Nov 2021
90 76% The Irishman (2019) - Rated 30 Nov 2021
95 88% Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Rated 30 Nov 2021
90 76% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 30 Nov 2021
85 58% Wet Hot American Summer (2001) - Rated 28 Nov 2021