LucidTaZ

lucidtaz
Flick Fan - 43 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2017
Location: Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 6% Baby Driver (2017) - Rated 01 Sep 2019
89 63% The Lobster (2015) - Rated 06 Jan 2018
45 2% Circle (2015) - Rated 29 Dec 2017
45 2% The Overnight (2015) - Rated 16 Oct 2017
55 10% The Bad Batch (2016) - Rated 13 Oct 2017
91 91% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 11 Oct 2017
90 77% Black Book (2006) - Rated 08 Oct 2017
85 47% Daglicht (2013) - Rated 08 Oct 2017
88 59% Shutter Island (2010) - Rated 08 Oct 2017
95 96% Schindler's List (1993) - Rated 08 Oct 2017