Luckbick

luckbick
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2018
Location: Colombia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 97% Schindler's List (1993) - Rated 25 Feb 2018
85 58% Inception (2010) - Rated 25 Feb 2018
96 89% No Country for Old Men (2007) - Rated 25 Feb 2018
92 79% Spirited Away (2001) - Rated 25 Feb 2018
80 45% A Beautiful Mind (2001) - Rated 25 Feb 2018
40 14% Lucy (2014) - Rated 25 Feb 2018
85 58% Monsters, Inc. (2001) - Rated 25 Feb 2018
60 20% Apocalypto (2006) - Rated 25 Feb 2018
88 66% Django Unchained (2012) - Rated 25 Feb 2018
70 33% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 25 Feb 2018