LuckyKitsune

luckykitsune
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 31 Oct 2021
Location: Loveland, CO, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 41% V/H/S (2012) - Rated 31 Oct 2021
100 77% What We Do in the Shadows (2019) - Rated 31 Oct 2021
100 77% The Shape of Water (2017) - Rated 31 Oct 2021
30 5% The Great Wall (2016) - Rated 31 Oct 2021
89 32% Spider-Man: Far from Home (2019) - Rated 31 Oct 2021
100 77% 9-1-1 (2018) - Rated 31 Oct 2021
95 51% 9-1-1: Lone Star (2020) - Rated 31 Oct 2021
100 77% 9 (2009) - Rated 31 Oct 2021
95 51% The Devil's Doorway (2018) - Rated 31 Oct 2021
100 77% Hellsing (2001) - Rated 31 Oct 2021