LuckyShiner

luckyshiner
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 24 Aug 2013
Location: Austin, Texas, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 61% The Shining (1980) - Rated 28 Aug 2013
70 34% Skyfall (2012) - Rated 28 Aug 2013
91 57% Pieta (2012) - Rated 28 Aug 2013
87 48% Beginners (2011) - Rated 28 Aug 2013
17 5% Prometheus (2012) - Rated 28 Aug 2013
23 7% Avatar (2009) - Rated 28 Aug 2013
26 9% Inception (2010) - Rated 28 Aug 2013
87 48% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Aug 2013
42 17% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 28 Aug 2013
32 11% Man of Steel (2013) - Rated 28 Aug 2013