LudoRex

ludorex
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2007
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 1% The Matrix (1999) - Rated 25 Aug 2007
55 28% Manhattan (1979) - Rated 25 Aug 2007
65 53% THX 1138 (1971) - Rated 25 Aug 2007
50 21% The Goonies (1985) - Rated 25 Aug 2007
60 42% Throw Momma from the Train (1987) - Rated 25 Aug 2007
60 42% Kramer vs. Kramer (1979) - Rated 25 Aug 2007
60 42% Team America: World Police (2004) - Rated 25 Aug 2007
60 42% K-PAX (2001) - Rated 25 Aug 2007
80 80% Galaxy Quest (1999) - Rated 25 Aug 2007
80 80% Shrek (2001) - Rated 25 Aug 2007