Lugo689

lugo689
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 79% Inside Out (2015) - Rated 09 Jan 2016
100 95% Finding Nemo (2003) - Rated 22 Nov 2015
90 46% Evangelion: 2.0 You Can (Not) Advance (2009) - Rated 22 Nov 2015
90 46% Underworld: Awakening (2012) - Rated 22 Nov 2015
85 17% Tommy Boy (1995) - Rated 22 Nov 2015
89 30% Patch Adams (1998) - Rated 22 Nov 2015
90 46% RoboCop (1987) - Rated 22 Nov 2015
90 46% Chicken Run (2000) - Rated 22 Nov 2015
89 30% The Arrival (1996) - Rated 22 Nov 2015
87 22% Billy Madison (1995) - Rated 22 Nov 2015