Luigi123

luigi123
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 17 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love comedies.

more Recent Ratings

95 68% Blackfish (2013) - Rated 03 Nov 2016
100 94% Cast Away (2000) - Rated 22 Jun 2015
80 6% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 22 Jun 2015
90 38% Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Jun 2015
70 2% Noah (2014) - Rated 17 Jun 2015
90 38% Interstellar (2014) - Rated 17 Jun 2015
86 10% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 17 Jun 2015
90 38% Ex Machina (2015) - Rated 17 Jun 2015
90 38% Her (2013) - Rated 17 Jun 2015
93 62% Prisoners (2013) - Rated 17 Jun 2015