LuisMiguel

luismiguel
Flick Fan - 88 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2016
Location: Cuba
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% A Clockwork Orange (1971) - Rated 14 Jan 2016
90 88% The King's Speech (2010) - Rated 14 Jan 2016
90 88% The Shining (1980) - Rated 14 Jan 2016
86 78% Spotlight (2015) - Rated 14 Jan 2016
85 75% The Magicians (2016) - Rated 14 Jan 2016
90 88% Sense8 (2015) - Rated 14 Jan 2016
50 6% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 14 Jan 2016
69 30% Fantastic Four (2015) - Rated 14 Jan 2016
90 88% Danny Collins (2015) - Rated 14 Jan 2016
90 88% The Brand New Testament (2015) - Rated 14 Jan 2016