LukeG93

lukeg93
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 30 Nov 2018
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 50% Role Models (2008) - Rated 30 Nov 2018
80 50% The Revenant (2015) - Rated 30 Nov 2018
70 10% Tropic Thunder (2008) - Rated 30 Nov 2018
75 30% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 30 Nov 2018
85 75% The Dark Knight (2008) - Rated 30 Nov 2018
75 30% Blades of Glory (2007) - Rated 30 Nov 2018
70 10% The Hangover Part II (2011) - Rated 30 Nov 2018
90 95% The Illusionist (2006) - Rated 30 Nov 2018
85 75% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 30 Nov 2018
85 75% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 30 Nov 2018