LukeRobot

lukerobot
Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2011
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 64% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 21 Nov 2012
90 30% Superbad (2007) - Rated 21 Nov 2012
93 59% Fantasia (1940) - Rated 21 Nov 2012
88 13% Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Rated 21 Nov 2012
90 30% Dawn of the Dead (2004) - Rated 21 Nov 2012
90 30% Back to the Future Part II (1989) - Rated 21 Nov 2012
85 6% Billy Madison (1995) - Rated 21 Nov 2012
85 6% Mission: Impossible (1996) - Rated 21 Nov 2012
88 13% Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Rated 21 Nov 2012
95 69% Inception (2010) - Rated 21 Nov 2012