LunaSpark

lunaspark
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 30 Sep 2021
Location: Ocala, FL, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 22% The Bleeding Edge (2018) - Rated 17 Dec 2021
86 50% The Family I Had (2017) - Rated 30 Sep 2021
53 13% Border (2018) - Rated 30 Sep 2021
96 90% Shoplifters (2018) - Rated 30 Sep 2021
10 4% Hunt For The Skinwalker (2018) - Rated 30 Sep 2021
85 40% Little Fish (2020) - Rated 30 Sep 2021
82 31% Ma Rainey's Black Bottom (2020) - Rated 30 Sep 2021
90 63% Oklahoma! (1955) - Rated 30 Sep 2021
90 63% Make Way for Tomorrow (1937) - Rated 30 Sep 2021
93 77% Trouble in Paradise (1932) - Rated 30 Sep 2021