Lundasaur
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I am alive
Recent Ratings
Check out Lundasaur's...
82 78% | Quiz Show (1994) - Rated 04 Jul 2019 |
80 63% | Phone Booth (2003) - Rated 04 Jul 2019 |
73 29% | Tron: Legacy (2010) - Rated 04 Jul 2019 |
80 63% | The Terminator (1984) - Rated 04 Jul 2019 |
60 12% | Ghostbusters II (1989) - Rated 04 Jul 2019 |
55 8% | The Expendables 2 (2012) - Rated 04 Jul 2019 |
80 63% | Cellular (2004) - Rated 04 Jul 2019 |
75 36% | Spectre (2015) - Rated 04 Jul 2019 |
60 12% | The Proposal (2009) - Rated 04 Jul 2019 |
70 21% | Deadpool 2 (2018) - Rated 30 Jun 2019 |