Lupusİntus

Check out Lupusİntus's...
70 54% | Captain Phillips (2013) - Feb 28, 2021
"There's a lot of nonsense in scenario, but the actors, especially tom hanks, were really good at acting."
|
80 79% | Die Hard (1988) - Oct 27, 2020 |
80 79% | As Good As It Gets (1997) - Oct 21, 2020 |
50 25% | The Book of Eli (2010) - Sep 20, 2020 |
40 20% | The Pink Panther (2006) - Sep 20, 2020 |
85 88% | Tangerines (2013) - Sep 20, 2020 |
80 79% | South Park (1997) - Aug 21, 2020 |
40 20% | Maze Runner: The Death Cure (2018) - Aug 21, 2020 |
45 23% | Maze Runner: The Scorch Trials (2015) - Aug 21, 2020 |
50 25% | The Maze Runner (2014) - Aug 21, 2020 |