LusiD

lusid
Movie Buff - 226 Film Ratings
Member Since: 01 Jul 2019
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 63% Andrei Rublev (1966) - Rated 07 Jul 2019
92 82% District 9 (2009) - Rated 02 Jul 2019
82 58% The Shining (1980) - Rated 02 Jul 2019
85 67% Superbad (2007) - Rated 02 Jul 2019
40 3% Annabelle (2014) - Rated 02 Jul 2019
91 80% Black Mirror (2011) - Rated 02 Jul 2019
70 27% The Mighty Ducks (1992) - Rated 02 Jul 2019
90 78% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 02 Jul 2019
94 87% Game of Thrones (2011) - Rated 02 Jul 2019
92 82% Step Brothers (2008) - Rated 02 Jul 2019