Luukas

luukas
Movie Buff - 111 Film Ratings
Member Since: 12 Jan 2016
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 91% Kids (1995) - Rated 13 Jan 2016
97 63% Asterix in America (1994) - Rated 13 Jan 2016
90 26% Taken (2008) - Rated 13 Jan 2016
93 40% Crank (2006) - Rated 13 Jan 2016
85 10% War of the Worlds (2005) - Rated 13 Jan 2016
96 54% Blow (2001) - Rated 13 Jan 2016
94 45% Watchmen (2009) - Rated 13 Jan 2016
90 26% Phone Booth (2003) - Rated 13 Jan 2016
92 35% Top Gun (1986) - Rated 13 Jan 2016
89 18% L.A. Confidential (1997) - Rated 13 Jan 2016