LynnC

lynnc
Movie Buff - 137 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2016
Location: Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% The Bodyguard (1992) - Rated 21 Jun 2016
85 79% The Parent Trap (1998) - Rated 21 Jun 2016
60 20% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 21 Jun 2016
90 90% Mamma Mia! (2008) - Rated 21 Jun 2016
70 44% Robin Hood (1973) - Rated 21 Jun 2016
70 44% The Imitation Game (2014) - Rated 21 Jun 2016
70 44% Peter Pan (2003) - Rated 21 Jun 2016
65 31% I Am Legend (2007) - Rated 21 Jun 2016
90 90% Aladdin (1992) - Rated 21 Jun 2016
70 44% Toy Story 2 (1999) - Rated 21 Jun 2016