Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
M8L2Ri

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Oct 7, 2019

more Recent Ratings
70 0% American Hustle (2013) - Oct 07, 2019
70 0% Catch Me If You Can (2002) - Oct 07, 2019
80 0% Margin Call (2011) - Oct 07, 2019
90 0% The Dark Knight (2008) - Oct 07, 2019
90 0% The Shawshank Redemption (1994) - Oct 07, 2019
90 0% The Imitation Game (2014) - Oct 07, 2019
90 0% The Big Short (2015) - Oct 07, 2019
90 0% Pulp Fiction (1994) - Oct 07, 2019
90 0% Avengers: Endgame (2019) - Oct 07, 2019
100 0% Get Me Roger Stone (2017) - Oct 07, 2019