MARIE JOSE

marie_jose
Film Freak - 675 Film Ratings
Member Since: 16 Jun 2012
Location: Faro, Localidade, Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 55% Cloud Atlas (2012) - Rated 09 Apr 2016
90 96% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 09 Apr 2016
85 87% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 09 Apr 2016
65 15% Aeon Flux (2005) - Rated 09 Apr 2016
80 72% About a Boy (2002) - Rated 09 Apr 2016
95 98% Marley & Me (2008) - Rated 09 Apr 2016
80 72% Hostage (2005) - Rated 09 Apr 2016
75 55% The Day the Earth Stood Still (2008) - Rated 09 Apr 2016
85 87% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 09 Apr 2016
85 87% Scoop (2006) - Rated 09 Apr 2016