Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
MBvNbD

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jul 28, 2018

more Recent Ratings
78 65% Brick (2005) - Jul 28, 2018
88 85% Superbad (2007) - Jul 28, 2018
98 95% Let the Right One In (2008) - Jul 28, 2018
66 45% Liar Liar (1997) - Jul 28, 2018
54 35% Tarzan (1999) - Jul 28, 2018
76 55% Carrie (1976) - Jul 28, 2018
45 20% Scary Movie 3 (2003) - Jul 28, 2018
14 5% Team America: World Police (2004) - Jul 28, 2018
45 20% Eyes Wide Shut (1999) - Jul 28, 2018
80 75% A Beautiful Mind (2001) - Jul 28, 2018