MCFCSec

mcfcsec
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 09 Mar 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 53% The Lobster (2015) - Rated 19 Jun 2016
80 53% Let the Right One In (2008) - Rated 21 Apr 2016
84 68% Drive (2011) - Rated 21 Apr 2016
83 63% Dear White People (2014) - Rated 21 Apr 2016
89 86% Only Angels Have Wings (1939) - Rated 21 Apr 2016
78 45% Requiem for a Dream (2000) - Rated 12 Mar 2016
78 45% The Red Shoes (1948) - Rated 12 Mar 2016
89 86% Kind Hearts and Coronets (1949) - Rated 12 Mar 2016
85 71% The Master of Ballantrae (1953) - Rated 12 Mar 2016
"Sorry to anyone watching this based on my rating. But I liked it."
78 45% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 11 Mar 2016