MFurkanYasar

mfurkanyasar
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 13 Dec 2013
Location: Antalya, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: @ModusOperandi4

more Recent Ratings

60 7% Gone in 60 Seconds (2000) - Rated 10 Feb 2014
60 7% Saw IV (2007) - Rated 10 Feb 2014
70 25% Shanghai Noon (2000) - Rated 10 Feb 2014
75 42% Sleepy Hollow (1999) - Rated 10 Feb 2014
70 25% Disturbia (2007) - Rated 10 Feb 2014
80 59% Transporter 3 (2008) - Rated 10 Feb 2014
89 86% Requiem for a Dream (2000) - Rated 10 Feb 2014
27 1% The Notebook (2004) - Rated 10 Feb 2014
99 98% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 10 Feb 2014
76 45% Bad Boys II (2003) - Rated 10 Feb 2014