MGB

mgb
Movie Buff - 206 Film Ratings
Member Since: 20 Sep 2010
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 49% Compagni di scuola (1988) - Rated 26 Sep 2010
80 49% Crazy Heart (2009) - Rated 22 Sep 2010
90 78% Secretary (2002) - Rated 22 Sep 2010
80 49% Mammoth (2009) - Rated 22 Sep 2010
85 65% Nowhere Boy (2009) - Rated 22 Sep 2010
40 2% Brief Interviews with Hideous Men (2009) - Rated 22 Sep 2010
80 49% Fanboys (2009) - Rated 22 Sep 2010
65 13% Everybody's Fine (2009) - Rated 22 Sep 2010
85 65% The Blind Side (2009) - Rated 22 Sep 2010
75 31% Leaves of Grass (2009) - Rated 22 Sep 2010