MJAlfoudari

mjalfoudari
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2014
Location: Ardiya, KW, Kuwait
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 69% Toy Story (1995) - Rated 08 May 2014
80 85% Toy Story 2 (1999) - Rated 08 May 2014
70 69% Monsters, Inc. (2001) - Rated 08 May 2014
60 18% Grown Ups 2 (2013) - Rated 08 May 2014
60 18% Grown Ups (2010) - Rated 08 May 2014
70 69% Monsters University (2013) - Rated 28 Apr 2014
30 1% Get Him to the Greek (2010) - Rated 25 Apr 2014
65 41% Date Night (2010) - Rated 25 Apr 2014
65 41% The Other Guys (2010) - Rated 25 Apr 2014
65 41% Contagion (2011) - Rated 25 Apr 2014