MKrueger

mkrueger
Flick Fan - 44 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2017
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 30% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 15 Oct 2017
90 56% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 15 Oct 2017
90 56% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 15 Oct 2017
85 30% Ocean's Eleven (2001) - Rated 15 Oct 2017
100 97% Apocalypse Now (1979) - Rated 15 Oct 2017
95 82% Modern Times (1936) - Rated 15 Oct 2017
95 82% More than Honey (2012) - Rated 15 Oct 2017
90 56% The Corporation (2003) - Rated 15 Oct 2017
90 56% Louis Theroux: Under the Knife (2007) - Rated 15 Oct 2017
95 82% Cartel Land (2015) - Rated 15 Oct 2017