MNgo

mngo
Movie Buff - 232 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2016
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

52% Inside Out (2015) - Rated 05 Jan 2016
15% Three Colors: Red (1994) - Rated 05 Jan 2016
43% Heat (1995) - Rated 05 Jan 2016
15% Neil Young: Heart of Gold (2006) - Rated 05 Jan 2016
69% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 05 Jan 2016
43% Prisoners (2013) - Rated 05 Jan 2016
69% The French Connection (1971) - Rated 05 Jan 2016
69% L.A. Confidential (1997) - Rated 05 Jan 2016
15% The Truth About Charlie (2002) - Rated 05 Jan 2016
69% 12 Angry Men (1957) - Rated 05 Jan 2016